Geri Dön

İşte koronvirüste son tablo... 11 Ekim koronavirüs vaka (hasta) ve ölü sayısı belli oldu!

Her akşam olduğu gibi bugün de Sağlık Bakanlığı'nın açıklayacağı koronavirüs hafta ve ölü sayısı merak ediliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca birazdan koronavirüs tablosunu detaylı bir şekilde açıklayacak.

İşte koronvirüste son tablo... 11 Ekim koronavirüs vaka (hasta) ve ölü sayısı belli oldu!

Sağlık Bakanlığı'nın son koronavirüs tablosu akşam saatlerinde en çok araştırılan konuşarın başında geliyor. Dün açıklanan tabloda hasta sayısı bin 649 olurken vefat sayısı ise 56 idi. Şimdi gözler 11 Ekim tablosunda...

11 EKİM KORONAVİRÜS TABLOSU AÇIKLANDI MI?

11 Ekim koronavirüs hasta ve ölü sayısı açıklandı. Bugünkü koronavirüs tablosuna göre hasta sayısı 1502 oluken vefat sayısı ise 59 oldu.

İşte koronvirüste son tablo... 11 Ekim koronavirüs vaka (hasta) ve ölü sayısı belli oldu

10 EKİM KORONAVİRÜS TABLOSU

Sağlık Bakanlığı, 10 Ekim Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu paylaştı. Tabloya göre, Türkiye'de son 24 saatte 113 bin 102 Kovid-19 testi yapıldı, 1649 kişiye hastalık tanısı konuldu. 56 kişi Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti, ağır hasta sayısı 1414 oldu. 1391 kişinin Kovid-19 tedavisinin tamamlanmasıyla iyileşenlerin sayısı 293 bin 145'e yükseldi.

İşte koronvirüste son tablo... 11 Ekim koronavirüs vaka (hasta) ve ölü sayısı belli oldu

Tehlikeyi göze alıp, Zap Suyu'ndan odun topluyorlarVan Başkale ilçesi sınırlarında başlayıp Dicle Nehrine kadar uzanan Zap Suyu, Hakkari'de yaşayan bazı ailelerin kışlık odun ihtiyacını da karşılıyor. Dağlardan sel sularının Zap Suyu'na taşıdığı odun parçaları, tehlikeleri göze alan vatandaşlar tarafından toplanıp, halatlar yardımıyla kıyıya taşınıyor ve bu odunlar kış aylarında yakacak olarak kullanılıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber