Geri Dön

KPSS-2020/7 Tarım ve Orman Bakanlığı tercihleri nasıl ve nereden yapılır? Tercih sonuçları ne zaman açıklanır?

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli 7 Mayıs'ta müjde vererek 2 bin 153 sözleşmeli personel alınacağını duyurmuştu. Başvurular 15 Mayıs'ta başladı ve 28 Mayıs'ta son buluyor. İşlemlerini tamamlayanlar sonuçları sorgularken henüz hiçbir işlem yapmayanlar ise 'KPSS-2020/7 Tarım ve Orman Bakanlığı tercihleri nasıl ve nereden yapılır?' sorusunu yöneltiyor.

KPSS-2020/7 Tarım ve Orman Bakanlığı tercihleri nasıl ve nereden yapılır? Tercih sonuçları ne zaman açıklanır?

Tarım ve Orman Bakanlığı 2 bin 153 sözleşmeli personel alacak. Başvurular 15-28 Mayıs tarihleirnde alınacak. Hemen ilk günlerden başvurularını tamamlayanlar 'KPSS tercih sonuçları ne zaman açıklanır?' sorusuna cevap bulmaya çalışırken henüz başvuru yapmayanlar ise konu hakkında detaylı bilgi almaya çalışıyor.

KPSS-2020/7 TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

KPSS-2020/7 Tarım ve Orman Bakanlığı tercih sonuçları ile ilgili net bir tarih verilmiş değil. Geçen yıl gerçekleşen başvuruların sınucu 9. gün açıklanmıştı. Bu yıl da yine aynı süreçte sonuçların açıklanması bekleniyor. Bu nedenle gözler 6 Haziran tarihine çevrilmiş durumda...

TERCİHLER NASIL YAPILIR?

Tercih işlemleri, Ek’te yer alan KPSS-2020/7 Tercih Kılavuzu kurallarına göre, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numarası ve aday şifresi kullanılarak bireysel olarak yapılacaktır. Adayların tercih işlemleri için kılavuzu dikkatlice incelemeleri gerekmektedir.

Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS-2020/7 Tercih Kılavuzu

Yeşilköy ve Hadımköy Hastaneleri yarın hizmete açılacakYeni tip corona virüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında Atatürk Havalimanı yerleşkesine inşa edilen Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi ile restore edilerek yeniden hizmete alınan Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi yarın yapılacak törenin ardından açılacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber