Geri Dön
GündemKumar oynarken yakalandı: 'Basıldık, polis abiler geldi'

Kumar oynarken yakalandı: 'Basıldık, polis abiler geldi'

Tekirdağ’da düzenlenen kumar baskınında polisi karşısında gören kişi, cep telefonuyla konuştuğu kişiye “Basıldık abi, polis abiler geldi" dedi. Kısıtlamayı ihlal eden iki kıraathanede yakalanan 23 kişiye 101 bin 250 lira idari para cezası kesildi.

Kumar oynarken yakalandı: 'Basıldık, polis abiler geldi'

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Reşadiye ve Cemaliye mahallelerinde kısıtlamada açık olan iki ayrı kıraathanede kumar oynandığı bilgisine ulaştı.

Kıraathanelere baskın düzenleyen ekipler, 23 kişi yakaladı. Bu sırada telefonla konuşan bir kişi, polisi görünce telefonun diğer ucundaki kişiye, "Basıldık abi, polis abiler geldi" dedi. Kıraathanenin birinde müşterilere içki servisi yapıldığı tespit edildi. Yakalanan kişilerden birinin cezaevi firarisi olduğu ve 4 farklı dolandırıcılık suçundan da arandığı belirlenince gözaltına alındı.

Polis ekipleri, 23 kişiye 101 bin 250 lira idari para cezası uygulandı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
THY yolcularını meme kanseri konusunda bilgilendiriyorMisafirlerinin seyahat sağlığı ve güvenliğini en ön planda tutan bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları 15 – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği 160 uçuşta meme kanseri riskine dikkat çekecek. Kabin ekiplerinin pembe kurdele takacağı ve özel anons ile yolcuların bilgilendirileceği uçuşların ilki İstanbul’dan Ankara’ya gerçekleşti.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler