Geri Dön
GündemKumar oynayan 58 kişiye 260 bin lira ceza!

Kumar oynayan 58 kişiye 260 bin lira ceza!

Eskişehir’de ruhsatsız olduğu için mühürlenen iş yerinde kumar baskını düzenlendi. İçeride bulunan toplam 58 kişiye 'kumar oynamak' ve 'koronavirüs tedbirlerini ihlal etmek'ten 260 bin 188 lira ceza uygulandı.

Kumar oynayan 58 kişiye 260 bin lira ceza!

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, Odunpazarı ilçesine bağlı Erenköy Mahallesi’ndeki bir iş yerinde kumar oynandığı bilgisi üzerine harekete geçti. Savcılık izniyle iş yerine baskın yapan polis ekipleri, 58 kişiyi kumar oynarken yakaladı.

Kimlikleri tespit edilen 58 kişiye 'kumar oynamak' ve 'koronavirüs tedbirlerini ihlal etmek'ten toplam 260 bin 188 lira ceza kesildi. İş yeri sahibi Hidayet B. hakkında ise ‘kumar oynamak için yer ve imkan sağlama ve mühür bozma' suçlarından soruşturma başlatıldı.

Kumar oynayanlar arasında yakalanan ve ‘gasp ile kumar oynamak için yer ve imkan sağlamak’ suçlarından arandıkları ortaya çıkan 2 şüpheli gözaltına alındı.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Fırtınada gençlerin boks makinesiyle imtihanıİstanbul Arnavutköy’de gençler boks makinesine yumruk attığı sırada, fırtına nedeniyle boks makinesi yıkıldı. Bir anda etkisini artırarak boks makinesini sürüklemeye başlayan fırtınayla gençlerin imtihanı trajikomik görüntüler oluştururken, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler