Geri Dön

Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak? Bayram ikramiyeleri ne zaman verilecek?

Her sene Ramazan ve Kurban Bayramı'nda emeklilere bayram ikramiyesi veriliyor.Temmuz ayına girilmesiyle birlikte ay sonu idrak edilecek olan Kurban Bayramı'na yaklaşılıyor. Bayram ikramiyesinin verileceği tarih merak konusu. Peki emekli bayram ikramiyeleri ne zaman verilecek?

Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak? Bayram ikramiyeleri ne zaman verilecek?

Milyonlarca emekli bayram ikramiyesi ile ilgili detayları araştırmaya başladı. Kurban Bayramı'nda emeklilere 1000 TL bayram ikramiyesi verilecek. Ramazan Bayramı ikramiyesi bu yıl corona virüs nedeniyle erken verilmişti. Peki 2020 Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak?

KURBAN BAYRAMI NE ZAMAN?

31 Temmuz Cuma Kurban Bayramının 1. günü

1 Ağustos Cumartesi Kurban Bayramının 2. günü

2 Ağustos Pazar Kurban Bayramının 3. günü

3 Ağustos Pazartesi Kurban Bayramının 4. günü

KURBAN BAYRAMI İKRAMİYESİ NE ZAMAN YATACAK 2020?

Kurban Bayramı ikramiyesinin bayramdan önce yatırılması bekleniyor. Henüz net bir tarih açıklanmadı. Konu ile ilgili açıklama geldiği zaman haberde yer alacak.

Otların arasında uyuyan alkollüyü fark etmediler, üzerine kepçeyle toprak attılarBursa’da alkol aldıktan sonra otların arasında uyuyakalan Mehmet Çelikkol’un (29) üzerine, kendisini fark etmeyen belediye ekipleri, iş makinesiyle toprak attı. Çığlıkları üzerine farkedilip, itfaiye ekiplerince toprak altından çıkarılan Çelikkol, hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber