Geri Dön

Bayram ikramiyesi hangi tarihte yatacak? Temmuz Farkı ne zaman yatıyor?

Kurban Bayramı'nın ilk günü 31 Temmuz'da kutlanacak. Bayrama yaklaşık 2 hafta var ve emeklileri ikramiye heyecanı sarmış durumda... 1000 TL'lik ikramiyeyi sabırsızlıkla bekleyen milyonlar Kurban Bayramı ikramiyesi ne zaman yatacak? diye soruyor.

Bayram ikramiyesi hangi tarihte yatacak? Temmuz Farkı ne zaman yatıyor?

Kurban Bayramı ikramiyesinin yatırılacağı tarih geçen gün belli oldu. Net tarih konusunda kafa karışıklığı yaşayan binlerce kişi Kurban Bayramı ikramiyesi ne zaman yatacak? sorusunu yöneltiyor. İşte konuyla ilgili detaylar...

BAYRAM İKRAMİYELERİ NE ZAMAN YATACAK?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk konuya ilişkin yaptığı açıklamada SSK’lı emeklilerimiz için 17-26 Temmuz tarihleri arasında, Bağkur’lu emeklilerimiz için de 25-28 Temmuz tarihleri arasında aylık ödeme günlerinde hesaplara yatırılacağını belirtti.

Ayrıca, Bakan Selçuk Emekli Sandığı kapsamında olan vatandaşlarımızın Ağustos ayına ilişkin aylıklarının, Kurban Bayramına denk gelmesi nedeniyle Temmuz aylık farkının, Ağustos aylıklarının ve Kurban Bayramı ikramiyelerinin birlikte ödeneceğini kaydetti.

Bu kapsamda Ziraat Bankası’ndan her ayın 1. ve 2. gününde aylıklarını alanlara 28 Temmuz’da, 3. 4. ve 5. Gününde aylıklarını alanlar da 29 Temmuz’da ödemeler gerçekleştirilecek. Aylıklarını diğer bankalardan alan emeklilerimize ise 28 Temmuz’da ödeme yapılacak.

Gaziantep'te bir milyon dolar değerinde İncil ele geçirildiGaziantep'te, Suriye'nin Halep kentinde yağmalanan müzeden çalınan çok eski tarihli olduğu değerlendirilen, ceylan derisi üzerine İbranice yazılmış İncil ele geçirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber