Geri Dön
GündemKuyumcuya girdi, dehşet saçtı! 2 kilometre kovalayıp yakaladılar

Kuyumcuya girdi, dehşet saçtı! 2 kilometre kovalayıp yakaladılar

Antalya'da iş insanı Ahmet Doğan, dükkanı soymak isterken kuyumcu babası Hüseyin Doğan'ı bıçakla yaralayan F.D.'yi 2 kilometre kovalayarak, yakalayıp, polise teslim etti. F.D., polis merkezine götürüldüğü sırada, "Soygun için yapmadım. Soygun için bu kadar aptallığa lüzum yok" dedi.

Kuyumcuya girdi, dehşet saçtı! 2 kilometre kovalayıp yakaladılar

Olay, öğle saatlerinde, Antalya Muratpaşa ilçesine bağlı Altındağ Mahallesi'nde meydana geldi. Kuyumcu dükkanına giren F.D. (40), iş yeri sahibi Hüseyin Doğan'dan su istedi. Doğan, su verdiği sırada çantasındaki bıçağı çıkaran F.D. de altınları çantaya koymasını istedi. F.D. ile arasında arbede çıkan Doğan, elinden yaralandı. Bu sırada iş yerine kuyumcunun oğlu Ahmet Doğan'ın gelmesi üzerine F.D., altınları alamadan kaçtı.

Şüphelinin peşine düşen Ahmet Doğan, Altındağ Mahallesi'nden Dolaplıdere Caddesi'ne kadar yaklaşık 2 kilometre kovaladığı F.D.'yi yakalayıp, aynı caddedeki polis noktasına teslim etti.

Kuyumcuya girdi, dehşet saçtı 2 kilometre kovalayıp yakaladılar


Yaralı Hüseyin Doğan ise çağrılan sağlık ekiplerince ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Doğan, polise verdiği ilk ifadesinde, "Bıçak çekince bıçağı elinden almaya çalıştım, yaralandım. Bir şey alamadı" diye konuştu.

Şüpheliyi yakalayan Ahmet Doğan da "Para bozdurmaya çıkmıştım. Döndüğümde boğuşmayı gördüm. Ben gelince kaçmaya başladı. Yorulana kadar koştum. Yakalamayı başardım" dedi. 

Kuyumcuya girdi, dehşet saçtı 2 kilometre kovalayıp yakaladılar

DÜN DE GELİP, SODA İSTEMİŞ

İş yeri sahibinin eşi Gülay Doğan da "Şüpheli dün de gelmişti. Soda istemişti. İyilik olsun, diye vermiştik. Eşime 'Bu adam normal değil, iş yerine sokma' demiştim. O da bana 'Sıcakta serinleyecek bir şey bulamamış, garibandır belki. Hayrımız olur' demişti. Bugün de gelip su istemiş. Eşim yine iyilik olsun, diye su verirken adam az kalsın bıçakla öldürecekmiş" dedi.

F.D. ise polis merkezine götürüldüğü sırada, "Soygun için yapmadım. Soygun için bu kadar aptallığa lüzum yok" dedi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Ayağı kayınca balkon kapısına çarptı, camın boğazına saplanmasıyla öldüAdana’da, evde parke zeminde ayağı kayınca balkon kapısına çarpmasıyla kırılan camların boğazına saplandığı Melik Ejder Çamur (55), hayatını kaybetti.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner