Geri Dön

KYK burs - kredi - yurt başvurusu 2020 nasıl yapılır? KYK başvuruları nasıl ve nereye yapılır?

Üniversite hayatına başlayan öğrencilerin başvurmak için beklediği KYK burs, kredi, yurt işlemleri için heyecan dorukta. Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından alınacak olan başvurular ne zaman başlayacak? KYK burs, kredi, yurt başvuruları nasıl yapılacak?

KYK burs - kredi - yurt başvurusu 2020 nasıl yapılır? KYK başvuruları nasıl ve nereye yapılır?

Üniversite hayatı boyunca maddi desteğe ihtiyacı olanların başvurmak istediği KYK burs , kredi ve yurt olanakları her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi görüyor. KYK başvurularını kaçırmak istemeyen öğrenciler, gün gün KYK burs ve yurt başvuruları için arayışa geçiyor. Peki KYK burs-kredi, yurt başvuruları başladı mı, başvuruları nasıl yapılır?

KYK BURS-KREDİ-YURT BAŞVURULARI BAŞLADI MI?

kKYK burs-kredi-YURT başvuruları henüz başlamadı. KYK bursu-kredi veya yurt olanaklarından yararlanmak isteyen öğrenciler, başvuru işlemleri başladığında e - devlet üzerinden başvuru yapabilecek. Konuya ilişkin son dakika duyurusu geldiğinde haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

Gelin arabası sürücüsü çocuğun üzerine direksiyon kırdıE-5 karayolu Sefaköy mevkiinde bir çocuk trafik nedeniyle yavaşlayan gelin arabasının önünü kesti. Gelin arabası sürücüsü ise çocuğun üzerine direksiyon kırarak yoluna devam etti. Yaşananlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber