Geri Dön

KYK yurt başvuruları ne zaman 2020? KYK burs, kredi ve yurt başvuruları başladı mı?

KYK yurt başvuruları öğrencilerin gündeminde yer alıyor. Üniversiteyi kazanan öğrenciler KYK burs ve yurt başvurularının başlayacağı tarihi bekliyorlar. Konu ile ilgili geçtiğimiz günlerde açıklama yapıldı. Peki 2020 KYK yurt başvuruları ne zaman yapılacak?

KYK yurt başvuruları ne zaman 2020? KYK burs, kredi ve yurt başvuruları başladı mı?

Eylül ayının son gününe yaklaşırken KYK yurt, burs ve kredi başvuruları araştırılmaya devam ediyor. Üniversiteye yeni kayıt yaptıranlar ve ara sınıf öğrencileri KYK yurt başvuruları ile ilgili detayları merak ediyorlar. Peki KYK yurt ve burs başvuruları ne zaman başlayacak 2020?

KYK YURT, BURS VE KREDİ BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK 2020?

KYK yurt, burs ve kredi başvuruları henüz başlamadı. Kredi yurt başvuruları başladığı zaman detaylar haberde yer alacak.

AÇIKLAMA YAPILDI!

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Twitter üzerinden bir açıklama paylaştı.

İşte o açıklama;

"GSB Yurtları, öğrenim kredileri ve burs başvuruları ile ilgili gelişmeler sosyal medya hesaplarımız ve Web sitemizde duyurulacaktır.

Farklı kaynaklara itibar etmeyiniz.

Yurt başvuru tarihleri Yükseköğretim Kurulu ve Bilim Kurulu'nun kararları doğrultusunda belli olacaktır."

Kaza yapan otomobil bariyerlerde asılı kaldıBursa'nın İnegöl ilçesinde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, orta refüjdeki ağaçlara çarparak, bariyer üzerinde asılı kaldı. Kazayı sürücü yara almadan atlatırken, otomobil, çekiciyle bulunduğu yerden kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber