Geri Dön

2020 KYK yurt başvuruları ne zaman? KYK yurt, burs ve kredi başvuruları ne zaman?

KYK yurt başvuruları öğrencilerin gündeminde yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde YKS sonucuna göre adaylar kazandıkları üniversiteye kayıtlarını yaptılar. Öğrenciler üniversite kaydından sonra ise yurt ve burs başvuruları ile ilgili detayları araştırıyorlar. Peki 2020 KYK yurt başvuruları ne zaman yapılacak?

2020 KYK yurt başvuruları ne zaman? KYK yurt, burs ve kredi başvuruları ne zaman?

KYK yurt ve burs başvuruları öğrenciler tarafındna heyecanla bekleniyor.2020-2021 dönemi için KYKY yurt başvurusu yapacak olan adaylar başvurularının başlayacağı tarihi araştırıyorlar. Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanlığı konu ile ilgili açıklama yaptı.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI TWİTTER'DA PAYLAŞTI!

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Twitter hesabında geçtiğimiz günlerde şu paylaşımı yaptı; "GSB Yurtları, öğrenim kredileri ve burs başvuruları ile ilgili gelişmeler sosyal medya hesaplarımız ve Web sitemizde duyurulacaktır. Farklı kaynaklara itibar etmeyiniz.Yurt başvuru tarihleri Yükseköğretim Kurulu ve Bilim Kurulu'nun kararları doğrultusunda belli olacaktır."

KYK YURT BAŞVURULARI NE ZAMAN OLACAK 2020?

KYK yurt başvurularının başlayacağı tarih henüz açıklanmadı. Konu ile ilgili detaylar belli olunca ayrıntılar haberde yer alacak.

KYK BURS BAŞVURULARI BAŞLADI MI?

KYK burs başvuruları henüz başlamadı. KYK burs başvurularının başlayacağı tarih belli olduğu zaman detaylar haberimize eklenecek.

Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağı yer atan kadın kameradaİstanbul Sultangazi'de Şehit Esma Çevikin babasının ikamet ettiği evin penceresine asılan Türk bayrağı, bir kadın tarafından kopartılarak yere atıldı. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Baba Hüseyin Akgül, Acı bitmeden yeni bir acı yaşadım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber