Geri Dön

KYK yurt ve burs başvuruları başladı mı? Pazartesi günü başvurular başlıyor mu?

KYK yurt ve burs başvuruları için sabırsız bekleyiş sürüyor. Özellikle bu sene üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrenciler tarihleri sıklıkla araştırıyor. Peki herhangi bir gelişme var mı?

KYK yurt ve burs başvuruları başladı mı? Pazartesi günü başvurular başlıyor mu?

Kredi Yurtlar Kurumu'nun resmi sitesi şu aralar sıklıkla ziyaretçi akınına uğruyor. Binlerce öğrenci yurt ve burs başvuruları için nefesini tutmuş durumda... Akıllardaki tek soru KYK yurt ve burs başvuruları ne zaman başlayacak?

KYK YURT VE BURS BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

KYK burs ve yurt başvuruları hakkında Kredi Yurtlar Kurumu'ndan henüz bir açıklama gelmedi. Geçen yıl burs başvuruları 16 Ekim'de, yurt başvuruları ise 19 Ağustos'ta başlamıştı. Kredi/burs başvuruları tüm üniversitelerin yatay, dikey geçiş, doktora ve yüksek lisans öğrenci işlemlerini tamamlamasını takiben alınıyor. Bu sene burs başvurularının ekim ayının ilk haftasında yurt başvurularının ise eylül ayının ikinci haftasında başlaması bekleniyor.

Erzincan’da ‘Avanak Apti’ filmi gerçek oldu, caddeye para saçtıKemal Sunal'ın ‘Avanak Apti’ filmi Erzincan’da gerçek oldu. Kent merkezinde bulunan kafenin 2. katında oturan bir kişi sinirlenip yüklü miktarda parayı havadan yere saçtı. Adeta gökten yağan paraları vatandaşlar toplamak için birbirleriyle yarıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber