Geri Dön

MasterChef eleme adayı kim oldu? Yeni bölümde aile sürprizi...

MasterChef'in 68. bölümü dün akşam yayınlandı. Yarışmanın yeni bölümünde Demet Akalın - Okan kurt ile Alişan - Buse Varol çifti programa misafir oldu. Eğlencenin tavan yaptığı yarışmada gece sonunda bir kişi eleme potasına girdi.

MasterChef eleme adayı kim oldu? Yeni bölümde aile sürprizi...

 

MasterCHef 68. bölüm dün akşam seyirciyle buluştu. Son bölümde Demet Akalın - Okan kurt ile Alişan - Buse Varol sürprizi yaşandı.

Çiftler kaptanlık oyunu oynarken yarışmacılar da onları izledi. Bu oyunu Demet Akalın - Okan Kurt çifti kazanırken Mavi takım Demet Akalın - Okan Kurt, Batuhan, Cemre, Alican; Kırmızı takım ise Alişan - Buse Varol, Ekin, Güzide'den oluştu. Bu oyundan ise Mavi takım galip çıktı.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dün gece yarışmacılar kritik bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Yarışmacılar ördek yaparken son ikiye Güzide ve Alican kaldı. Şefler en kötü isim olarak Alican'ı seçti ve Alican ilk eleme adayı seçildi.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

MasterChef'in 69. bölümünde son 5'e kana yarışmacıların aileleri geliyor. Renkli görüntülerin yaşandığı yeni bölümde yarışmacılar aileleriyle birlikte yemek yapacaklar. Bakalım galip kim olacak.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yerli uçak bombası SARB-83 seri üretime hazırTürkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsünün (SAGE) öz kaynaklarıyla yürüttüğü çalışmalar sonunda geliştirdiği ardışık delicili uçak bombası SARB-83, seri üretime hazır hale getirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber