Geri Dön

MasterChef ilk finalistler kimler oldu? MasterChef son bölümde eleme adayları kimler oldu, kim elendi?

MasterChef Türkiye'de final için geri sayım başladı. Bu akşam 74. yeni bölümüyle ekranlara gelen ilk finalistler belli oldu ve haftanın eleme adayları da açıklandı. Peki MasterChef ilk finalist kim oldu ve son bölümde eleme adayları kimler oldu?

MasterChef ilk finalistler kimler oldu? MasterChef son bölümde eleme adayları kimler oldu, kim elendi?

TV8'in heyecanla takip edilen yarışması MasterChef Türkiye bu akşam yine oldukça heyecanlı oyunlar ile ekranlara geldi. Peki büyük bir heyecan sahne olan eleme adayları kimler oldu ve yarışmaya veda eden oldu mu?

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Masterchef'te çarşamba akşamının sürprizi eski yarışmacılar oldu. Kıvanç, Yekaterina, Mustafa, Yasin ve Açelya ekibe katıldı. Kıvanç ile Cemre, Mustafa ile Ekin, Batuhan ile Yasin, Alican ile de Yekaterina ortak oldular. Ödül ise 10 bin liraydı. Para ödülünü kazanan Alican ve Yekaterina oldu. Üçüncü eleme oyunu da bu yarıştan sonra ortaya çıktı.

MasterChef'te haftanın ilk eleme adayı Alican olmuş, ardından Batuhan 2. eleme adayı olmuştu. Sevilen yarışmada 3. eleme adayı ise Ekin oldu!

MASTERCEHF'TE İLK FİNALİSTLER KİMLER OLDU?

MasterChef'te ilk finalistler Cemre ve Güzide oldu...

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de eleme Cuma akşamı gerçekleştirilecek...

Ters şeritte kilometrelerde ilerlediDenizli-Antalya kara yolunda ters şeritten ilerleyen bir sürücü, adeta ölüme davetiye çıkardı. Bir başka sürücünün cep telefonuyla çektiği görüntüde ters şeritte ilerleyen sürücünün karşıdan gelen araçların uyarılarına aldırış etmeden hızlı bir şekilde kilometrelerce ilerlediği ve TIR'ın altında kalmaktan ise son anda kurtulduğu görülüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber