Geri Dön

MasterChef eleme adayları kimler oldu? 12 Aralık son bölümde kim elendi?

TV8'in heyecanla takip edilen yarışması MasterChef Türkiye bu akşam heyecan verici bir MasterClass oyununa sahne oldu. Peki büyük bir heyecan sahne olan oyunun sonunda para ödülü kimin oldu, eleme adayları kimler oldu ve elenen isim kim oldu?

MasterChef eleme adayları kimler oldu? 12 Aralık son bölümde kim elendi?

MasterChef Türkiye'de bu akşam yine oldukça heyecanlı bir bölümle ekranlara geldi. Sevilen yarışmanın son bölümünde MasterClass oyunu oynandı ve bir yarışmacı 5 bin liralık ödülün sahibi oldu. Peki MasterChef eleme adayları kim oldu?

MASTERCLASS ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

MasterChef'te bu akşamın masterclass oyunu oldukça heyecanlı anlara sebep oldu. MasterChef'in son bölümünde en iyi tekniği yapıp ödülü kazanan isim ise Cemre oldu. Cemre 5 bin TL'lik para ödülü çekini almaya hak kazandı

ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

MasterChef'te bu hafta ilk iki eleme adayının Rıfat ve Batuhan olmasının ardından 3. eleme adayı birazdan belli olacak.

Edirne'de konut kiraları yüzde 110 arttı!Türkiye genelindeki emlak istatistiklerine göre, 3 yıllık kira değişimleri göz önüne alındığında en yüksek kira artışının yüzde 110 ile Edirne'de olduğu belirtildi. 100 metrekare daire için kira fiyatlarının 1800 lirayı gördüğü kentte yaşayanlar, yüksek fiyatlardan yakındı. Trakya Umum Emlak Müşavirleri Derneği Edirne Şube Başkanı Aytaç Feda, kira artışlarının nedeninin konut sayısının az, talebin ise yüksek olmasından kaynaklandığını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber