Geri Dön
GündemMasterChef Türkiye'de kim elendi? MasterChef Türkiye eleme adayları...

MasterChef Türkiye'de kim elendi? MasterChef Türkiye eleme adayları...

MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi? TV8'in büyük bir beğeniyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye 14. yeni bölümde bu akşam bir kişi daha hayallerine veda etti. Peki MasterChef Türkiye'de eleme adayları kimlerdi ve kim yarışmadan elendi...

MasterChef Türkiye'de kim elendi? MasterChef Türkiye eleme adayları...

MasterChef Türkiye hız kesmeden devam ediyor. TV8 ekranlarında Pazartesi ve Salı günleri ekrana gelen yarışmada nefesler tutuldu. Peki MasterChef Türkiye'ye bu akşam kim veda ediyor? İşte eleme adayları..

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye son bölümde büyük heyecana sahne olan takım oyununu Kırmızı takım kazanmayı başardı. Mavi takım dokunulmazlık ve ardından eleme adayı çıkarmak için zorlu dakikalar geçirdi.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

TV8'in oldukça sevilen yarışması MasterChef Türkiye'de haftanın eleme adayları Murat, Doruk, Eslem ve Atakan oldu...

BU HAFTA KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de elenen isim belli oldu. Bu akşamki bölümde eleme potasına giren Atakan, bu haftanın elenen ismi oldu.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Türkmenistan'da tarihi gün! İki ülke arasında imzalar atıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Türkmenistan’a geldi. İki ülke arasında ortak anlaşmalar imzalandı. İmza töreninin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhammedov ile ortak basın toplantısı düzenledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler