Geri Dön

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te eleme...

İlgiyle takip edilen yemek yarışmasında bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve büyük heyecana sahne oldu. Peki her bölümü ayrı bir heyecan fırtınası olan MasterChef'te haftanın ikinci dokunulmazlığını hangi takım kazandı ve eleme adayları kimler oldu?

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te eleme...

MasterChef Türkiye heyecanı bu akşam 43. yeni bölümle devam etti. Sevilen yemek yarışmasında bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunun oynandı ve eleme adayları belli oluyor. Peki MasterChef Türkiye son bölümde dokunulmazlığı kazanan takım ve eleme adayları...

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'nin 43. bölümündeki dokunulmazlık oyununda Mavi ve Kırmızı takım arasında büyük bir heyecan yaşandı ve dokunulmazlığı kazanan takım Mavi Takım oldu.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim Batuhan oldu ve eleme adayı olarak Eda'yı seçti. Kırmızı takımda yapılan oylamada Rıfat ve Güzide 4’er oy aldı ve takım kaptanı olan Eda eleme potası için Güzide'yi seçti. Böylelikle haftanın eleme adayları Mustafa, Suna, Eda ve Güzide oldu.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye'de elenen isim 44. yeni bölümde belli olacak...

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev'den ortak basın toplantısıCumhurbaşkanı Rece Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, " Azerbaycan ile ticaret hacmimizi 2023'te 15 milyar dolara çıkaracağız, hedefimiz bu" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber