Geri Dön
GündemMEB tarafından BİLSEM sonuçları açıklandı mı?

MEB tarafından BİLSEM sonuçları açıklandı mı?

BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Binlerce öğrenci ve veli bu soruya cevap arıyor. Sonuç tarihi yaklaştıkça heyecan katsayısı da artıyor. İşte MEB'in geçtiği sonuç tarihi...

MEB tarafından BİLSEM sonuçları açıklandı mı?

BİLSEM grup tarama sınavları 11 Ekim'de bitti. Sınavların ardından sonuç tarihi araştırılmaya başlandı. Bugünlerde 'BİLSEM sonuçları açıklandı mı, sonuçlar ne zaman açıklanacak?' sorusu yoğun şeklide yöneltiliyor.

BİLSEM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı'nın son takvimine göre BİLSEM grup tarama sınavlarının sonuçları 14 Ekim'de açıklanacak. Fakat MEB'den saate ilişkin bir açıklama yapılmış değil. Sonuçlara itiraz başvuruları 16 Ekim ve 22 Ekim tarihleri aralığında alınacak.

İl tanılama sınav komisyonları tarafından bireysel değerlendirme randevuları 2 Kasım ve 6 Kasım tarihleri aralığında verilecek.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
El freni çekilmediği için hareket eden aracı durdurup, olası faciayı önlediManisa'nın Turgutlu ilçesinde kargo çalışanının el frenini çekmeyi unuttuğu kapalı kasa minibüs, geri geri giderek seyir halindeki araçların ortasına daldı. Cadde esnafından Bilal Elmas (34), araca binip el frenini çekerek durdurdu. O anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler