Geri Dön

MEB tarafından BİLSEM sonuçları açıklandı mı?

BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Binlerce öğrenci ve veli bu soruya cevap arıyor. Sonuç tarihi yaklaştıkça heyecan katsayısı da artıyor. İşte MEB'in geçtiği sonuç tarihi...

MEB tarafından BİLSEM sonuçları açıklandı mı?

BİLSEM grup tarama sınavları 11 Ekim'de bitti. Sınavların ardından sonuç tarihi araştırılmaya başlandı. Bugünlerde 'BİLSEM sonuçları açıklandı mı, sonuçlar ne zaman açıklanacak?' sorusu yoğun şeklide yöneltiliyor.

BİLSEM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı'nın son takvimine göre BİLSEM grup tarama sınavlarının sonuçları 14 Ekim'de açıklanacak. Fakat MEB'den saate ilişkin bir açıklama yapılmış değil. Sonuçlara itiraz başvuruları 16 Ekim ve 22 Ekim tarihleri aralığında alınacak.

İl tanılama sınav komisyonları tarafından bireysel değerlendirme randevuları 2 Kasım ve 6 Kasım tarihleri aralığında verilecek.

Otomobiliyle kamyonun önünde 100 metre sürüklendiAntalya’nın Manavgat ilçesinde kargo kamyonunun yandan çarparak önünde 100 metre sürüklediği otomobil sürücüsü, kazayı burnu bile kanamadan atlattı. Kamyonun önünde sürüklenen otomobil sürücüsü, yaşadığına inanamadığını belirterek, “Sürüklenirken bariyerler ile kamyon arasında sıkışıp öleceğim diye düşündüm” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber