Geri Dön
GündemMilli Dayanışma Kampanyası'na destek yağıyor

Milli Dayanışma Kampanyası'na destek yağıyor

Türkiye'nin corona virüs ile mücadelesinde başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek gelmeye devam ediyor. Vakıf Katılım ve DEİK kampanyaya desteklerini açıkladı.

Milli Dayanışma Kampanyası'na destek yağıyor

VAKIF KATILIM

Vakıf Katılım, Milli Dayanışma Kampanyası'na her çalışanı adına net bir asgari ücret tutarında olmak üzere toplam 5 milyon TL bağışta bulundu.

DEİK

DEİK Başkanı Nail Olpak yaptığı açıklamada "Milli Dayanışma Kampanyasına, DEİK ailesi olarak 10 milyon TL destek veriyoruz." ifadelerini kullandı.

BTSO'DAN MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI'NA DESTEK

Bursa Ticaret Sanayi Odası (BTSO), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan "Milli Dayanışma Kampanyası"na 1 milyon lira bağışta bulundu.

BTSO Başkanı İbrahim Burkay, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla, kampanyaya 1 milyon lira bağışladıklarını duyurdu.

Burkay açıklamasında, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na BTSO olarak 1 milyon lira destek veriyoruz." ifadelerini kullandı.

Türkiye'ye gelen Rus öğrenci kayıplara karıştı20 yaşındaki Rus öğrenci Makar Fedorovich Ragin, 5 gün önce Fatih'te kaldığı otelden ayrıldıktan sonra kayıplara karıştı. Ragin'i bulmak için ailesi İstanbul'a gelirken, otelden çıktığı son görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet