Geri Dön
GündemMilli Piyango sonuçları belli oldu mu? 19 Kasım hangi numaralar kazandırdı?

Milli Piyango sonuçları belli oldu mu? 19 Kasım hangi numaralar kazandırdı?

Milli Piyango çekilişi bugün yapılıyor. Milli Piyango İdaresi tarafından canlı yayın ile gerçekleştirilen Milli Piyango Çekilişi için vatandaşlar sabırsızlanıyor. MPİ çekilişine katılanlar, sonuçlar için meraklanıyor. Peki 19 Kasım 2019 Salı günü Milli Piyango çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu mu?

Milli Piyango sonuçları belli oldu mu? 19 Kasım hangi numaralar kazandırdı?

Milli Piyango çekilişine katılan vatandaşlar, çekiliş hakkında bilgi almak için arayışa koyuldu. Her ayın belirlenen üç günü yapılan Milli Piyango çekilişinin bu ay ikinci çekilişi bugün. 19 Kasım Milli Piyango oynayanlar çekilişin saat kaçta başlayacağını merak ediyor. İşte Milli Piyango çekilişi hakkında bilinmesi gerekenler...

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Milli Piyango Çekilişi bugün saat 15:00'te başlayacak.

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI NEREDEN ÖĞRENİLİR?

Milli Piyango çekiliş sonuçları, MPİ resmi interne sayfası üzerinden öğreniliyor. Milli Pİyango çekilişi görseline tıklayın ve bilet numaralarınızı yazın ardından milli piyango çekiliş sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 yaşındaki 2 çocuktan haber alınamıyorAksaray'ın Ortaköy ilçesinde, akşam saatlerinde gezmek için evlerinden çıkan Muhammet Sevim (14) ile aynı yaştaki arkadaşı Ahmet Bektik'ten haber alınamıyor. Çocukların bisikleti ve kıyafetlerinin Bozkır Baraj Göleti kenarında bulunması üzerine AFAD'a bağlı dalgıçlar su altında, jandarma ve köylüler de barajın çevresindeki arazide iki çocuğun bulunması için arama çalışması başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet