Geri Dön

Milli Piyango Yılbaşı sonuçları ne zaman açıklanacak? Milli Piyango bilet sorgulama ekranı Milliyet.com.tr'de

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi için geri sayım sürüyor. 100 milyon TL'nin hayalini kuran vatandaşlar Milli Piyango bileti satın almaya devam ediyor. Toplamda 563 milyon 400 bin TL ikramiye dağıtılacak olan 31 Aralık 2020 Milli Piyango yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye sahibini bulana kadar çekiliş devam edecek. Peki, Milli Piyango çekiliş sonuçları saat kaçta açıklanacak? Milli Piyango yılbaşı çekilişinin sonuçlarını ve hızlı bilet sorgulama ekranına Milliyet.com.tr'den kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Milli Piyango Yılbaşı sonuçları ne zaman açıklanacak? Milli Piyango bilet sorgulama ekranı Milliyet.com.tr'de

Yılbaşı özel çekilişi için nefesler tutuldu. Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi yarın akşam gerçekleşecek. Büyük ikramiye ve amorti rakamları yarın saat 23.00'te canlı olarak Kanal D ekranında çekilecek. Büyük ikramiyenin tam 100 milyon TL olduğu Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye sahibini bulana kadar çekiliş devam edecek. Bu yıl kazanmak çok kolay. Milli Piyango yılbaşı biletinizi ise Milliyet.com.tr'den sorgulayabileceksiniz. En hızlı ve kolay bilet sorgulama için Miliyet.com.tr'yi ziyaret edin.

Milli Piyango Sorgulama

YILBAŞI BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Milli Piyango Yılbaşı özel çekilişi için satışa sunulan Çeyrek bilet 25 TL, Yarım bilet 50 TL ve son olarak Tam bilet 100 TL olarak belirlendi.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Milli Piyango Yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık Perşembe akşamı saat 23:00'te açıklanacak. Kanal D ve Teve 2 ekranından Milli Piyango Yılbaşı özel çekilişi canlı olarak yayınlanacak.

Tehlike giderek artıyor! Kızarmış gıda tüketimine dikkatKızarmış gıda tüketiminin giderek arttığını ve bu yolla oluşan kalp hastalıklarının da yaygınlaştığını belirten Kardiyolog Dr. Rıza Kaya, 'Trans yağlar ve doymuş yağ asitleri, kötü kolestrol dediğimiz, kolestrol düzeyini yükseltiyor. Kızartılmış gıdaların tüketimi, kalp damar hastalıkları, inme, diyabet, hipertansiyon gibi hastalıkların da oranını artırıyor' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet