Geri Dön
GündemDuyuru var mı? MSB memur alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Duyuru var mı? MSB memur alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Milli Savunma Bakanlığı 190 memur alımı yapacağını duyurmuştu. Başvurular 31 Aralık'ta başladı, 31 Ocak'ta son buldu. Başvuruların bitişiyle birlikte sonuçlara gözler çevrildi. Peki, MSB memur alımı başvuru sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

Duyuru var mı? MSB memur alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

MSB mamur alımında başka bir aşamaya geçildi. 31 Ocak'ta sona eren başvurular sonrası binlerce kişi sonuç tarihine odaklandı. Dillerden düşmeye soru ise "MSB memur alımı başvuru sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?" şeklinde...

MSB MEMUR ALIMI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

MSB memur alımı sonuç tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmış değil. Sonuçları birkaç ay içinde açıklanması bekleniyor.

Milli Savunma uzman yardımcılığı kadrolarına alınacak personel MSB Ankara merkez teşkilatında, Silahlı Kuvvetler uzman yardımcılığı kadrolarına alınacak personel ise başkentteki Genelkurmay Başkanlığı Karargahında görev yapacak.

 

İstanbul'da bir kadın boğazından bıçaklanarak öldürüldüİstanbul Esenler'de akşam saatlerinde bir kadın, Mahmutbey Yolu üzerinde bulunan yeşillik alanda boğazından bıçaklandı. Aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan kadın yere yığılırken, olayı gerçekleştiren kişi ya da kişiler ise olay yerinden kaçtı. Kendi imkanlarınla cadde kenarına kadar gelerek yardım isteyen kadın kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Polis ekipleri olayı gerçekleştirenleri yakalamak için geniş çaplı araştırma başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet