Geri Dön
GündemMSB'den peş peşe açıklamalar! Sayı 6'ya yükseldi

MSB'den peş peşe açıklamalar! Sayı 6'ya yükseldi

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamasında, Irak kuzeyi Avaşin-Basyan bölgesinde tespit edilen 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi. Öte yandan Barış Pınarı bölgesinde de 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı.

MSB'den peş peşe açıklamalar! Sayı 6'ya yükseldi

MSB'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Irak kuzeyi Avaşin-Basyan bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen 3 PKK'lı terörist düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi. Terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlarımız kararlılıkla sürüyor.

MSBden peş peşe açıklamalar Sayı 6ya yükseldi

BİR AÇIKLAMA DAHA

MSB'den yapılan bir diğer açıklamada da, 'Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığındaki 3 PKK/YPG’li terörist kahraman komandolarımız tarafından düzenlenen başarılı operasyonlarla etkisiz hale getirildi. Bölgede barış ve huzurun devamı için her türlü tedbir alınmaya devam edilecek' denildi.

MSBden peş peşe açıklamalar Sayı 6ya yükseldi

Son dakika: AKINCI 'yeşil vatan' için havada! 7/24 takipBayraktar AKINCI, yangın tehdidine karşı Yeşil Vatan'ı gökyüzünden izliyor. Baykar'ın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Ormanlarımız için ter döken herkese minnetle" ifadelerine yer verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet