Geri Dön
GündemMSÜ sınav sonuçları açıklandı mı, sonuçlar ne zaman açıklanacak?

MSÜ sınav sonuçları açıklandı mı, sonuçlar ne zaman açıklanacak?

MSÜ açıklandı mı sorusu yoğun olarak aratılıyor. MSÜ sınavı 4 Nisan tarihinde gerçekleşti. Aradan 11 gün geçerken yavaş yavaş sonuç tarihi araştırması hızlandı. Net tarih konusunda bilgi sahibi olmayanlar sürekli olarak "MSÜ sınav sonuçları açıklandı mı, sonuçlar ne zaman açıklanacak?" diye soruyor.

MSÜ sınav sonuçları açıklandı mı, sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı 4 Nisan tarihinde yapıldı. Aynı gün soru ve cevaplar yayımlanırken artık gözler sonuçlara çevrildi. Adaylar günbegün "MSÜ sınav sonuçları açıklandı mı, sonuçlar ne zaman açıklanacak?" sorusunu artıyor. İşte detaylar...

MSÜ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı sonuçları ÖSYM'nin bu yılki takvimine göre 29 Nisan'da açıklanacak.

SONUÇLAR NASIL VE NEREDEN AÇIKLANIYOR?

Adaylar sınav sonuçlarını; T.C. Kimlik Numarası ve şifreleri ile ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden ve ÖSYM mobil uygulamalarından öğrenebileceklerdir. Adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternet sayfasında ilan edilen sonuç bilgileri adaylara tebliğ hükmündedir.

İstanbul Avcılar'da silahlı kavgaİstanbul Avcılar'da araları aralarında husumet olduğu öne sürülen iki grup arasında silahlı kavga çıktı.  Açılan ateş sonucu bir kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet