Geri Dön

2020 MSÜ sınavı ne zaman, saat kaçta? Sınav giriş belgesi nasıl çıkarılır?

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2020-MSÜ) için son gün... Binlerce askeri öğrenci adayı sabırsızlıkla sınav tarihini bekliyor. En çok araştırılan konu ise sınavın saat kaçta yapılacağı... Öte yandan hala sınav giriş belgesini edinemeyenler 'Sınav giriş belgesi nasıl çıkarılır?' sorusunu soruyor.

2020 MSÜ sınavı ne zaman, saat kaçta? Sınav giriş belgesi nasıl çıkarılır?

MSÜ sınavı için geri sayım başladı. Üniversite adaylarının hazırlıkları devam ederken heyecan katsayısı da gitgide artıyor. Sıanav saati ise çok önemli bir yer tutuyor, bu nedenle 'MSÜ sınavı ne zaman, saat kaçta?' sorusu arttı. Diğer taraftan sınav giriş belgelerinin nasıl çıkarılacağı merak ediliyor.

MSÜ SINAVI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı 14 Haziran 2020 Pazar günü saat 10.15 tarihinde uygulanacak.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden edinebilecekler.

Atmaca'ya yeni özellik! Yurt dışından büyük ilgi varRoketsan Genel Müdürü Murat İkinci, Türkiye'nin ilk deniz seyir füzesi olan ve yurt dışından da ilgi gören "Atmaca"nın teslimatlarına bu sene sonu itibarıyla başlanacağını aynı füzenin karadan karaya versiyonu için de çalışma yaptıklarını bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber