Geri Dön
GündemMSÜ tercih sonuçları açıklandı mı? 2021 MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

MSÜ tercih sonuçları açıklandı mı? 2021 MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

MSÜ tercih sonuçları heyecanla bekleniyor.30 Nisan tarihlerinde başlayan MSÜ tercihleri 19 Mayıs tarihine kadar devam etti. MSÜ tercihlerinin sona ermesinden sonra gözler sonuçlarına çevrildi. ÖSYM'nin yapacağı açıklama bekleniyor. Peki MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak 2021?

MSÜ tercih sonuçları açıklandı mı? 2021 MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

MSÜ tercih sonuçlarının açıklanacağı tarih ile ilgili detaylar araştırılan konular arasında bulunuyor. MSÜ tercihleri 19 Mayıs tarihinde sona erdi. Tercihlerini yapan öğrenciler MSÜ tercih sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Tercih sonuçlarının açıklanacağı yer merak konusu. Peki MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

MSÜ TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

19 Mayıs tarihlerinde MSÜ tercihleri sona erdi. MSÜ tercih sonuçlarının açıklanacağı tarihi henüz belli olmadı. Konu ile ilgili açıklama geldiği zaman detaylar haberde yer alacak.

MSÜ TERCİH SONUÇLARI NEREDEN AÇIKLANACAK?

MSÜ tercih sonuçlarının https://personeltemin.msb.gov.tr/ adresinde açıklanması bekleniyor.

Bilim Kurulu Üyesi Necmi İlhan'dan kapanma ve aşı açıklamasıBilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, CNN TÜRK canlı yayınında Uğur Önver'e önemli açıklamalarda bulundu. Aşının önemine vurgu yapan İlhan, 'Vakit oyalanma zamanı değil. Şu an hemen aşı olup bu ikinci doz ortalamamızı bir an evvel yüzde 80'lere çıkarmamız gerekiyor' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet