Geri Dön

Nida Nur Yıldız kimdir? Nida Nur Yıldız olayı nedir

Nida Nur Yıldız kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Sosyal medyada gündem olan olayda Nida Nur Yıldız, boşandığı eski eşi Burak Etiler'in özel görüntülerini arkadaşlarına yolladığı iddiası ile savcılığa suç duyurusunda bulundu. Suçlamaları kabul etmeyen eski koca benden tehdit ve şantaj yoluyla maddi menfaat elde etmek istiyorlar açıklamasında bulundu. Peki Nida Nur Yıldız kimdir?

Nida Nur Yıldız kimdir? Nida Nur Yıldız olayı nedir

Nida Nur Yıldız kimdir sorusu sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Mersin'de yaşanan olayda eski eşi tarafından özel görüntülerinin cep telefonundan arkadaşlarına gönderildiği iddiası ile savcılığa suç duyurusunda bulunan Nida Nur Yıldız'ın eski kocası Burak Etiler iddiaları kabul etmedi. İşte Nida Nur Yıldız olayı hakkında merak edilenler...

Eski eşinin özel görüntülerini arkadaşlarına yolladığı iddiasını kabul etmedi

MERSİN'de Nida Nur Yıldız'ın (30), özel görüntülerini cep telefonundan arkadaşlarına gönderdiği iddiasıyla şikayetçi olduğu ve hakkında 'özel hayatın gizliliğini ihlal'den iddianame hazırlanan eski eşi Burak Etiler (43), iddiaları kabul etmedi. Etiler, "5 ay kadar evli kaldık, anlaşmalı boşandık. Benden tehdit ve şantaj ile maddi menfaat elde etmek istiyorlar. Suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum" dedi. 

Mersin'de ticaret yapan Burak Etiler ile 8 Eylül 2018'de hayatını birleştiren Nida Nur Yıldız, 10 Ocak 2019'da da boşandı. Etiler, iddiaya göre, Yıldız'ın özel görüntülerini çekip, boşanma aşamasındayken, cep telefonundaki mesajlaşma uygulamasından arkadaşlarının olduğu gruba gönderdi. Kendisine gelen mesajlardan sonra durumdan haberdar olup, harekete geçen Yıldız, araştırma sonucu gelin gittiği evde, eşinin 3 farklı kadınla çekilmiş görüntülerini de buldu. Delilleri toplayan Yıldız, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Nida Nur Yıldız kimdir Nida Nur Yıldız olayı nedir

ARKADAŞININ ATTIĞI MESAJLA ORTAYA ÇIKTI

Yaşananlarla ilgili açıklama yapan Nida Nur Yıldız, arkadaşının kendisine attığı 'Videonu izledim' mesajı ile eski eşinin özel görüntülerini arkadaşlarına yolladığını öğrendiğini söyledi. Özel görüntülerinin birçok kişinin eline geçtiğini kaydeden Yıldız, Eski eşimle bir süre evli kaldıktan sonra ayrıldık. Ayrıldıktan sonra telefonuna kaydettiği özel görüntülerimi başkasına gönderdiğini öğrendim. Konuyla ilgili suç duyurusunda bulundum. Bana yapılan şeyin 3 kadına daha yapıldığını öğrendim. Ben korkmuyorum. Herhangi bir çekincem de yok. Bu benim ayıbım değil. 'Özel hayatın gizliliği'nden davamız açıldı. Savcının iddianameyi kabul etmesini bekliyoruz. Tazminat davası açacağız. En ağır cezayı almasını istiyorum dedi.  

Nida Nur Yıldız'ın avukatı Sahra Düzgün Tucel ise Müvekkilimiz eski eşinin özel görüntülerini WhatsApp gruplarında paylaştığı şikayetinde bulundu. Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından bir soruşturma başlatıldı. Başlatılan soruşturma kapsamında şüpheli hakkında 'özel hayatın gizliliğini ihlal'den iddianame düzenlendi. İddianamenin kabulünü bekliyoruz diye konuştu.

'SUÇLAMALARI KABUL ETMİYORUM'

Nida Nur Yıldız'ın şikayetçi olduğu eski eşi Burak Etiler ise hakkındaki iddiaları kabul etmedi. Kendisine kumpas kurulduğunu savunan Etiler, "5 ay kadar evli kaldık ardından anlaşmalı şekilde boşandık. Benden tehdit ve şantaj ile maddi menfaat elde etmek istiyorlar. Şahıslar hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum" dedi. 

 

Çapa'da dehşet! Dövülen sağlık çalışanı ameliyata alındıGelen son dakika haberine göre; Fatih'te bulunan İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde bir kişi, maskesini doğru şekilde takması gerektiğini söyleyen sağlık çalışanını darp etti. Gözünden yaralanan sağlık çalışanının ameliyata alındığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber