Geri Dön
GündemOkullar ne zaman açılıyor 2020 - 2021 | İşte MEB takvimi

Okullar ne zaman açılıyor 2020 - 2021 | İşte MEB takvimi

Dünyada ve ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle geçtiğimiz yılın ikinci dönemi uzaktan eğitim olarak tamamlandı ve öğrencilerin kalabalık ortamda durmaları kaldırılmış oldu. Yeni eğitim yılı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen öğrenci ve veliler, okullar ne zaman açılacak, 2020 - 2021 Eğitim yılında okullar açılacak mı arayışına geçti.

Okullar ne zaman açılıyor 2020 - 2021 | İşte MEB takvimi

Milli Eğitim Bakanlığı, yeni eğitim öğretim yılı hakkında açıklamalar yapmaya devam ediyor. Tüm öğrencilerin sağlığı göz önünde bulundurularak verilen kararlar öncelikle Bilim Kurulu'nun tavsiyeleri üzerine alınıyor. 2020 - 2021 Eğitim yılı öncelikle uzaktan eğitim olarak başlayacak.

Uzaktan eğitim 31 Ağustos 2020 Pazartesi günü EBA TV - TRT üzerinden takip edilecek.

Yüz yüze eğitimin başlangıç tarihi ise şimdilik 21 Eylül 2020...Günlük yayımlanan koronavirüs tablosundaki verilere göre yeni karar alınırsa haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Van'da kontrolden çıkan minibüs uçuruma yuvarlandıVan- Bahçesaray karayolunda, kontrolden çıkan minibüsün 3 bin rakımlı Karabet Geçidinde 150 metreden uçuruma yuvarlandığı kazada sürücü İkram Alban (50) hayatını kaybetti, 1 kişi de ağır yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner