Geri Dön

Okullar ne zaman açılacak? Ertelendi mi?

2020-2021 eğitim-öğretim yılı açıldı. Koronavirüs nedeniyle öğrenciler uzaktan eğitim görüyor. Bu durum 21 Eylül'e kadar devam edecek. Fakat artan vaka ve vefat sayıları nedeniyle öğrenciler ve veliler tedirgin... Sıklıkla okul açılış tarihlerinin ertelenip ertlenmediği sorgulanıyor.

Okullar ne zaman açılacak? Ertelendi mi?

Koronavirüs vaka ve vefat sayıları gün geçtikçe artıyor. Bu tablo başta öğrenci ve veliler korkuya sevk ediyor. Uzak'tan eğitim 21 Eylül'de sona erecek daha sonra ise okullar açılacak. Yalnız korkutan tablo sonrası okulların ne zaman açılacağı, ertelenip ertelenmeyeceği merak konusu olmuş durumda...

OKUL AÇILIŞ TARİHLERİ ERTELENDİ Mİ?

Bilim Kurulu Toplantısı sonrası Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk açıklama yaptı. Bakan Selçuk okul ertelenip ertelenmeyeceğine ilişkin "Gündeme gelmiş oldu ama esas zannediyorum gelecek hafta da bu anlamda yoğun bir gündem olacak." ifadesini kullandı.

İYİ Partili Ümit Özdağ'dan İl Başkanı Buğra Kavuncu ile ilgili bomba FETÖ iddiasıİYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, CNN Türk'te Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge'de ses getirecek flaş açıklamalarda bulundu. Özdağ, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu iddia etti. Öte yandan programa telefonla bağlanan Buğra Kavuncu, Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber