Geri Dön
GündemOtomobilin altında kalıp, sürüklenen minik İbrahim'in burnu kanadı!

Otomobilin altında kalıp, sürüklenen minik İbrahim'in burnu kanadı!

Adana’da sokakta oynarken geri manevra yapan aracın altında kalıp sürüklenen 1.5 yaşındaki İbrahim Bakur’un yardımına mahalleli yetişti. Aracın altından çıkarılan İbrahim’in sadece burnunun kanadığı belirtildi.

Kaza, geçen pazar günü öğle saatlerinde merkez Seyhan ilçesi Yenibey Mahallesi’nde meydana geldi. İsmi öğrenilemeyen sürücünün geri manevra yaptığı otomobil, bu sırada sokakta oyun oynayan Suriye uyruklu 1.5 yaşındaki İbrahim Bakur’a çarptı.

Küçük İbrahim aracın altında bir süre sürüklenirken çocuğun çığlıklarını duyan çevredekiler sürücüyü durdurdu. Mahallelinin aracın altından çıkardığı Bakur'un burnu kanadı. O anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

TAMPONUN YÜKSEK OLMASI ÖLÜMÜ ÖNLEDİ

Kazanın yaşandığı sokaktaki marketin sahibi Alican Gülsoy, dehşet anlarını anlattı.

Sesleri duyunca hemen çocuğun yardımına koştuklarını belirten Gülsoy, “Dışarı çıktığımda çocuğun otomobilin altında kaldığını gördüm. Hemen mahalleliyle birlikte çıkardık. Burnunda kanama vardı. Hemen iş yerime alıp, elini yüzünü yıkadım ve ailesine teslim ettim. Çok şükür durumu iyi. Aracın arka tamponu yüksek olmasaydı, ölüm riski çok yüksekti. Allah’tan aracın tekerleği üzerinden geçmedi. Görüntüler gerçekten şoke ediciydi” diye konuştu.

Otomobilin altında kalıp, sürüklenen minik İbrahimin burnu kanadı

Bakan Varank, Atmaca'nın vurduğu geminin görüntüsünü paylaştıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ilk milli gemisavar füzesi Atmaca'nın tam isabetle vurduğu geminin görüntüsünü 'Milli gemisavar füzemiz çok güçlü ve etkin!' notu ile paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet