Geri Dön

Özlem Yıldız Kimdir?

Özlem Yıldız 3 yıl önce eşi Sinan Serter'den boşandıktan sonra kendisinden 13 yaş küçük Öncü Sönmez ile aşk yaşamaya başlamıştı. Özlem Yıldız ile bir dargın bir barışık devam eden ilişkilerine son veren Öncü Sönmez, geçtiğimiz günlerde Günay Musayeva ile görüntülendi. Peki Özlem Yıldız kimdir? İşte detaylar...

Özlem Yıldız Kimdir?

Başarılı ve güzel sunucu Özlem Yıldız, Öncü Sönmez ile aşkını sonlandırdı. Mutluluğu Öncü Sönmez ile de yakalamayan Özlem Yıldız kimdir? İşte Özlem Yıldız hakkında merak edilen tüm detaylar...

39 yaşındaki Özlem Yıldız 3 yıl önce eşi Sinan Serter'den boşandıktan sonra dikiş tutturamadı. Aşkta aradığını bir türlü bulamayan Özlem Yıldız kendisinden 13 yaş küçük olan Öncü Sönmez ile geçen sene aşk yaşamaya başladı. Genç işadamı, gece kulübünde Özlem Yıldız'ın iki eski aşkıyla pişti olunca, “Ben mutaassıp bir aileye mensup bir işadamıyım. Son günlerde arzu etmediğim şekilde magazin basınına haber oldum. Basına yansıtıldığı biçimde çarpık ve değersiz ilişkilerim olmadı ve olamaz...” şeklinde basın açıklaması yaparak ilişkisini bitirmişti. Ardından barışan çift mutluluk pozları verirken Özlem Yıldız “Çocukça bir açıklama yaptı ama ben onu adam edeceğim” demişti. Belli ki bu hedefinde başarılı olamadı. Çünkü Öncü Sönmez onun istediği gibi bir sevgili olmadı ve ilişkiyi bitirdi.

GAZETECİLERE YALVARDI

Özlem Yıldız Kimdir


Üstelik bitirir bitirmez de Günay Musayeva ile aşka yelken açtı. Çift, önceki gün İstinyepark'taydı. Gazetecileri görünce Musayeva taksi ile kaçtı. Çift yarım saat sonra Nişantaşı'nda buluştukları an yakalandı. Musayeva panik halde Öncü Sönmez'in arabasına bindi. İkili çaresizce gözden uzaklaşırken Azeri manken gazetecileri arayarak görüntülerin yayınlanmaması için dil döktü.

ÖZLEM YILDIZ KİMDİR?

Özlem Yıldız Kimdir

Özlem Yıldız, 13 Aralık 1980 yılında Antalya'da doğdu. Aslen Çerkez kökenli olan Özlem Yılmaz, İstanbul Suadiye Lisesi'nde okudu. Sinem adında bir kız kardeşi de vardır. Babası Ertuğrul Yıldız bir tekstil şirketinin satış müdürü, anne Sevgi Yıldız ise ECA'dan emekli ev kadını.

Özlem Yıldız, 1996 yılında ATV'nin Güzellik Yarışması'nda dereceye giremedi ancak güzellik yarışmasından sonra ATV’de açılacak olan bir müzik kanalı için teklif aldı. 1995 yılında VJ’lik yapmaya başladı. 1-1,5 sene kadar VJ’lik yaptıktan sonra, Genç TV’ye geçti. O dönemde Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programı yeni başlamıştı, oradan bir teklif aldı. 90'lı yılların sonunda Çarkıfelek’te hostes olarak çalışırken daha çok insan tarafından tanınmaya başladı. Daha sonra Mehmet Ali Erbil ile nişanlandı. Ancak bir süre sonra araları açılarak nişan bozuldu.

Sonrasında 90lı yıllarda Kuşum Aydın ile birlikte sabah programı Sabah Şekerleri’ni sundu. Daha sonra Pazar Sürprizi programını sunmaya başladı.

Nazara çok inanan Özlem Yıldız’a babaannesi devamlı kurşun döküyor ve boynunda onu koruduğuna inandığı bir dua taşıyor.

Sonrasında 90'lı yıllarda Kuşum Aydın ile birlikte sabah programı Sabah Şekerleri’ni sundu. Daha sonra “Pazar Sürprizi” programını sunmaya başladı.

Özlem Yıldız, 2000 yılında da Mehmet Ali Erbil ve Okan Bayülgen'in başrolde oynadığı Hemşo filminde Marianna rolünü oynadı.

Özlem Yıldız, 2005 yılında Armatör Sinan Serter ile evlendi. Evlendikten sonrada 3-4 sene televizyon programlarına ara verdi. 2006 yılında Demir adında bir oğlu oldu.

Özlem Yıldız, 2011 yılında TV8’de hafta içi her hün “Aklımıza Takıldı” programını sundu. “Her Şey Dahil” programını sundu.

Özlem Yıldız 3 Ekim 2013 tarihinde Sinan Serter ile boşandı.

Başakşehir'de otomobilin çarptığı kişi öldüİstanbul Başakşehir'de yolun karşısına geçmeye çalışan 65 yaşındaki Ömer Çalık, otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı. Kaldırıldığı hastanede Çalık hayatını kaybederken polis otomobil sürücüsünü gözaltına aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber