Geri Dön
GündemPandemiyi fırsat bildiler! Evden iş vaadiyle dolandırıcılık...

Pandemiyi fırsat bildiler! Evden iş vaadiyle dolandırıcılık...

Samsun'da pandemide evden iş imkanı vaadiyle vatandaşları dolandıran Y.E.P., polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Pandemiyi fırsat bildiler! Evden iş vaadiyle dolandırıcılık...

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, pandemi dolayısıyla evden iş imkanı, paketleme ve para kazanma vaadiyle vatandaşların dolandırıldığı yönünde ihbar aldı. Harekete geçen ekipler, Y.E.P.yi takibe aldı.

Pandemiyi fırsat bildiler Evden iş vaadiyle dolandırıcılık...

Y.E.P.'nin evinde ve arabasında yapılan aramada 200'e yakın kullanıma hazır başka şahıslar üzerine açılmış hat, banka kartları ve dijital materyaller ele geçirildi. Gözaltına alınan Y.E.P., emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Erdoğan'dan kadına yönelik şiddette 'sıfır tolerans' vurgusuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'de düzenlenen "Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda" programında, girişimci, çiftçi, öğrenci, sporcu, sanatçı ve emekçi kadınlarla bir araya geldi. Şiddete karşı "sıfır tolerans" dediklerini ve bu sorunla yıllardır topyekun bir mücadele içerisinde olduklarını belirten Erdoğan, "Kadına yönelik şiddetle sonuna kadar mücadele etmekte de kararlıyız." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler