Geri Dön
GündemPerformans günleri Galata’da

Performans günleri Galata’da

Uluslararası performans sanatı platformu Performistanbul’un düzenlediği 16 Mart’a dek sürecek ‘İHTİYAÇ: SEN’ adı altındaki performans günleri başladı.

Performans günleri Galata’da

Aralıksız devam edecek performansların her biri farklı konulara odaklanıyor. Telefon ve kameranın yasak olduğu mekânda izleyiciler, Simge Burhanoğlu küratörlüğünde, 10 Performistanbul sanatçısının gerçekleştireceği 9 performansı görebilecek.

Performansları, Performistanbul sanatçıları AslieMk, Batu Bozoğlu, Ebru Sargın, Ekin Bernay, Gülhatun Yıldırım, İ. Ata Doğruel, Leman S. Darıcıoğlu, Özlem Ünlü ve Selin Kocagöncü gerçekleştirecek.

Galata’da bulunan Performistanbul Canlı Sanat Araştırma Alanı’nda devam eden etkinliğin bilet geliri merkeze yapılacak kütüphane için kullanılacak. Etkinlik öğrenciler için ücretsiz.

Bayrampaşa'da iş yerinde patlama! Ekipler oraya koştuOlay Sarı Dökümcüler Sitesi'nde saat 17.30 sıralarında meydana geldi. İlk belirlemelere göre cila atölyesinde patlama sonrası yangın çıktı. Olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet