Geri Dön
GündemPolis Akademisi 27. POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanıyor?

Polis Akademisi 27. POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanıyor?

27. POMEM mülakat sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Binlerce adayın gözü kulağı Polis Akademisi'nde... Bir gelişme olup olmadığını öğrenmek isteyenler "Polis Akademsi tarafından 27. POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanıyor?" sorusuna cevap arıyor.

Polis Akademisi 27. POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanıyor?

27. POMEM mülakat sonuçları binlerce kişi tarafından merakla bekleniyor. Eylül ayının ortalarında sonuç tarihi aramaları sıklaştı. Herkesin dilinde aynı soru var: Polis Akademsi tarafından 27. POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanıyor?

POMEM MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

27. dönem POMEM mülakat sonuçları için Polis Akademisi'nden yapılan bir açıklama yok. Beklentiler mülakat sonuçlarının eylün sonu gibi açıklanacağı yönününde...

Sınav sonuçları adaylara Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuçları duyurulmayacak ve sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Diş hekiminin acı sonu! 'Balığın peşinden gitti, nefesi yetmedi'Çanakkale'de zıpkınla balık avlamak için daldığı denizde boğularak yaşamını yitiren 2 çocuk babası Diş Hekimi Zafer Taş son yolculuğuna uğurlandı. Kardeşinin ölümü hakkında konuşan Hüseyin Taş, "Pazar günü zıpkınla balık avlamak için giriyor. Anlatırdı bize, balığın peşinden gitmiş. Balığı çıkaramadığı gibi kendi de çıkamadı. Nefesi yetmemiş." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler