Geri Dön

Ramazan Bayramı tatili kaç gün? 2018 yılı Ramazan Bayramı ne zaman?

Ramazan Bayramı tatili heyecanla bekleniyor. Milyonlarca çalışan Ramazan Bayramı'nda kaç gün tatil yapacaklarını merak ediyor. Peki Ramazan Bayramı ne zaman, bayramda tatil kaç gün olacak? İşte merak edilen tüm soruların yanıtları...

Ramazan Bayramı tatili kaç gün? 2018 yılı Ramazan Bayramı ne zaman?

On bir ayın sultanı Ramazan devam ediyor. Ramazan ayının sona ermesinin ardından Ramazan Bayramı kutlanacak. Peki Ramazan Bayramı ne zaman? Bayramda kaç gün tatil olacak?


RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN?

Diyanet İşleri Başkanlığı internet sitesinde yer alan dini günler takvimine göre Ramazan Bayramı, 15 Haziran'da kutlanmaya başlanacak ve üç gün sürecek

14 Haziran Ramazan Bayramı Arifesi - Perşembe

15 Haziran Ramazan Bayramı 1.gün - Cuma

16 Haziran Ramazan Bayramı 2.gün - Cumartesi

17 Haziran Ramazan Bayramı 3.gün - Pazar

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN?

Ramazan Bayramında tatil arife günü ile birlikte üç buçuk gün sürecek. Bu sene bayram tatilinin hafta sonuna denk gelmesi ile uzun bayram tatili yapılmayacak.

Milli Savunma Bakanı Akar, Bağdat'ta Irak İçişleri Bakanı El Ganimi ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye ve Irak arasındaki iş birliğinin, bölgedeki istikrar ve güvenliğin sağlanması açısından kritik önem taşıdığını, iki ülke arasındaki iş birliğinin gelecek dönemde çok daha ileri seviyelere ulaşacağına inandığını belirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet