Geri Dön

Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı ne zaman? Bayramda kaç gün tatil?

2019 yılı resmi tatil günleri belli oldu. Vatandaşlar şimdiden tatil planlarını yapmaya başladı. Peki, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı ne zaman? Bayramlarda kaç gün tatil olacak? İşte 2019 bayram tarihleri...

Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı ne zaman? Bayramda kaç gün tatil?

Dini bayramlarımız olan Ramazan ve Kurban Bayramı için tarihler belli oldu. Peki 2019 yılında bayram tatilleri kaç gün olacak?

RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN?

Ramazan Bayramı arefesi 3 Haziran Pazartesi gününe geliyor. 4-5-6 Haziran Ramazan Bayramı olacak. Cuma günü de izin alınması halinde bayram tatili bir haftaya çıkartılabilir. Fakat tatilin 9 günlük olacağı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

KURBAN BAYRAMI NE ZAMAN?

Kurban Bayramı arefesi 10 Ağustos Cumartesi günü. Bayram 11-12-13-14 Ağustos. Perşembe ve Cuma günlerinin de tatile dahil edilmesi ile bayram tatili 9 güne çıkabiliyor. Fakat resmi olarak tatil açıklaması yapılmadı.

Uçan çatıdan son anda kaçarak kurtulduKONYA'nın Karapınar ilçesinde kaldırımda yürüyen çatı ustası Serdar Kılıçlı, fırtına nedeniyle bir binanın uçan çatısından son anda kaçarak kurtuldu. O anlarda güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet