Geri Dön

Ramazan Bayramına kaç gün kaldı? Bayram tatili kaç gün olacak?

Ramazan ayının başlamasının ardıdnan Bayram içinde geri sayım başladı. Mübarek Ramazan-ı Şerif ayının sona ermesinin ardından idrak edilecek olan Ramazan Bayramında aile, akraba ve komşu ziyaretleri ile birlik ve beraberlik duyguları yeniden yeşerecek. Peki Ramazan Bayramı hangi tarihleri arasında eda edilecek? Bayram tatili kaç gün olacak?

Ramazan Bayramına kaç gün kaldı? Bayram tatili kaç gün olacak?

Ramazan ayının başlamasının ardından 3 günlük bir süreç geride kaldı. Bu yıl 29 gün sürecek olan Ramazan-ı Şerif ayının ardından, Ramazan Bayramı idrak edilecek. Birlik ve beraberlik duygularının arttığı bayramlarda aile, akraba ve komşu ziyaretlerinin yanı sıra kılınan bayram namazının ardından bu dünyadan ahiret alemine göçmüş olan yakınların mezarı başında yapılacak olan ziyaretler bayramlar için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Kılınan Bayram namazının ardından bütün bir aile olarak yapılan kahvaltıda bir ay süren ibadetlerin yüze vuran nuru ve aile birlikteliği sofraya renk katacak. Peki Ramazan Bayramı ne zaman idrak edilecek?

RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN?

Ramazan Bayramı arefesi 3 Haziran 2019 Pazartesi günü yaşanacak.

Ramazan Bayramı'nın 1. günü : 4 Haziran 2019 Salı günü

Ramazan Bayramı'nın 2. günü : 5 Haziran 2019 Çarşamba günü

Ramazan Bayramı'nın 3. günü : 6 Haziran 2019 Perşembe günü

BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN?

7 Haziran Cuma tam gün idari izinli sayılmasının uygun görüldüğü bildirildi. Hafta sonu izinleriyle birlikte, Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olacağı kesinleşti.

Koronalı botoks partisi andıran ortamda dudağından oluyordu!Eskişehir’de bir kadın, arkadaşının tavsiyesi üzerinde 20-30 kişinin bir arada olduğu evde adını bilmediği kişiye yaptırdığı dudak dolgusu sonrasında neredeyse dudaklarını kaybediyordu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet