Geri Dön
GündemSağlık Bakanı Fahrettin Koca ne zaman, saat kaçta açıklama yapacak? Bilim Kurulu toplantısı ne zaman bitecek?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ne zaman, saat kaçta açıklama yapacak? Bilim Kurulu toplantısı ne zaman bitecek?

Bilim Kurulu toplantısı başladı. Toplantıda Covid-19 ile mücadelede son durum ve normalleşme süreci ele alınacak. Bu nedenle son günlerde artan vaka ve ölü sayıları sonrası hangi kararların alınacağı merak ediliyor. Bu nedenle de 'Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ne zaman, saat kaçta açıklama yapacak?' sorusu sıklıkla soruluyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ne zaman, saat kaçta açıklama yapacak? Bilim Kurulu toplantısı ne zaman bitecek?

Haziran ayında artan vaka ve ölü sayıları halkı tedirgin etmiş durumda... Her Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı ve Bilim Kurulu toplantısı heyecan yaratıyor. Bugün Bilim Kurulu toplantısı başladı ve hangi kararların alınacağı merak ediliyor. Özellikle de 'Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ne zaman, saat kaçta açıklama yapacak?' sorusuna cevap aranıyor.

SAĞLIK BAKANI NE ZAMAN AÇIKLAMA YAPACAK?

Bilim Kurulu toplantısı'nın saat 19.00 gibi sona erdi. Bakan Koca açıklama yapıyor.

 

İran uyruklu mimar kadını dakikalarca darbettiSosyal medyada bir kullanıcı, annesi ve kendisinin 2 yıldır şiddete ve tehdite maruz kaldığını öne sürüp, darp görüntüleri paylaştı. Görüntülerde bir kadını tokat ve tekmelerle darp eden saldırganın, "Seni öldürsem de ben ceza yemem. Haberin olsun. Alacağım ceza en fazla 3-5 ay. Her şeyi göze alıyorum" sözleri dikkat çekti. Adana Valiliği, sosyal medyada yer alan görüntülerde şiddete uğrayan kadın hakkında "Önleyici tedbir kararı" uygulandığını, gözaltına alınan eşinin çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandığını bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet