Geri Dön

Sağlıkçılara izin yasağı kalktı mı? Son dakika sağlık çalışanları yıllık izin yasağı ne zaman bitiyor?

Sağlıkçıların yıllık izin ve diğer izinleri ile ilgili detaylar merak ediliyor. Sağlıkçılara getirilen yıllık izin kısıtlaması ile ilgili son dakika gelişmesi gündeme geldi. Bu gelişme sonrası izin kısıtlamasının kaldırılıp kaldırılmadığı merak ediliyor. Peki sağlıkçıların yıllık izin yasağı kalktı mı, sağlık çalışanları izin yasağı ne zaman bitiyor?

Sağlıkçılara izin yasağı kalktı mı? Son dakika sağlık çalışanları yıllık izin yasağı ne zaman bitiyor?

Sağlık çalışanlarının izin kısıtlaması ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle sağlıkçılara izin kısıtlaması getirilmişti. İzin ve yıllık izin yasağı son dakika gelişmesi merakla araştırılıyor. Peki sağlıkçılara izin yasağı kalktı mı? Sağlık çalışanları yıllık izin yasağı ne zaman bitiyor?

SAĞLIKÇILARA İZİN YASAĞI KALKTI MI?

Sağlık çalışanları izin kısıtlaması ile ilgili yeni bir detay gündeme geldi. Sağlık Bakanlığı'nca, koronavirüs pandemisi dolayısıyla sağlık çalışanlarına yönelik olarak, izin ve emeklilik işlemleri kısıtlaması getirilmişti. Sağlıkçılara yönelik, yıllık izin, ücretsiz izin, şua izni ve emeklilik işlemleri yasağını kaldıran yazı, personel işlemleri başlığıyla Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 28 Şubat mesajı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk siyaset tarihine postmodern darbe olarak geçen 28 Şubat 1997'nin, 24. yıldönümü için görüntülü bir mesaj yayınladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "28 Şubat döneminde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanıydım. Okuduğum bir şiir sebebiyle hukuksuz bir şekilde hapse atıldı. Siyasi hayatım bitirilmek istendi. Darbe bir insanlık suçudur." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet