Geri Dön
GündemSakarya'da fındık bahçesinde kaybolan Veysel aranıyor!

Sakarya'da fındık bahçesinde kaybolan Veysel aranıyor!

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde, bahçede fındık toplayan Veysel Akgedik (15) kayboldu. AFAD ve arama- kurtarma ekipleri, çocuğun bulunması için çalışma başlattı.

Sakarya'da fındık bahçesinde kaybolan Veysel aranıyor!

Akyazı ilçesine bağlı Dokurcun Mahallesi’ndeki bahçede fındık toplayan Veysel Gedik, ortadan kayboldu.

Haber verilmesi üzerine bölgeye AFAD ve arama- kurtarma ekipleri sevk edildi. Ekipler, bahçede çalışanlarla yaptıkları görüşmelerin ardından çevresinde bulunan ormanlık alanda köpeklerle arama çalışması başlattı.

Ekiplerin arama çalışmaları devam ediyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Pınar Gültekin'in katil zanlısının annesi, babası, boşandığı eşi ve ortağı da hakim karşısına çıkıyorMuğla'da boğularak öldürülüp cesedi varilde yakılan Pınar Gültekin'in (27) katil zanlısı Cemal Metin Avcı'nın (32) yargılanmasına bugün devam edilecek. Cinayetten sonra olay yerine giderek delilleri gizlemeye çalıştıkları suçlamasıyla haklarında iddianame hazırlanan sanığın annesi Ayten Avcı, babası Selim Avcı, boşandığı eşi Eda Karagün ve ortağı Şükrü Gökhan Orhan'ın duruşmada sanık olarak savunma yapacak. Pınar Gültekin'in (27) babası Sıddık Gültekin, "Sürecin başından beri caninin yalnız olmadığını söylüyorduk. Neticede söylediğimiz oldu. Deliller ortada. Katilin annesinin ve ortağının içtiği sigaranın izmaritleri, Pınar'ın öldürüldüğü varilde bulundu. Biz sadece delil kararttıklarını değil cinayete de iştirak ettiklerini söylüyoruz ve söylemeye de devam edeceğiz. Dosyalar bugün birleşecek. 6 mahkemedir boşuna gidip, geliyoruz" dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler