Geri Dön

Şeyma Subaşı kimdir?

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı, şarkıcı Arto'yu mahkemeye verdi. Subaşı şarkıcı Arto'nun Twitter'dan kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle mahkemeye suç duyurusunda bulundu. Pek, Şeyma Subaşı kimdir? İşte hakkında detaylı bilgiler...

Şeyma Subaşı kimdir?

Acun Ilıcalı'dan Melisa adında bir kızı olan Şeyma Subaşı, şarkıcı Arto'nun kendisi hakkında ağır hakaret içeren paylaşımlarda bulunduğu gerekçesiyle İstanbul Asliye Mahkemesine suç duyurusunda bulundu. Mahkeme Arto'yu 116 gün adli para cezasına çarptırdı.

Polis ifadesinde mesajları yazdığını kabul eden Arto,mesajları Subaşı'na değil başka birine yazdığını söyledi. Karar duruşmasında Arto 116 gün adli para cezasına çarptırıldı. Ceza günlüğü 40 liradan 4 bin 640 liraya çevrildi. Ceza 10 taksitte ödenebilecek.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

2 Temmuz 1990 doğumlu olan Subaşı,2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan güzellerden 16 yaşından beri ünlü tasarımcıların moda defilelerinde boy gösteriyor. Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı öğrencisi olan Şeyma ,2009 senesinde Ilıcalı'nın yaptığı Var Mısın Yok Musun ? yarışmasına katıldı ve 69000 TL kazanarak yarışmadan ayrıldı.

Baykar'dan uzaktan eğitime destek için 5 bin bilgisayar tabletBaykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, uzaktan eğitime ulaşma fırsatı olmayan öğrenciler için Baykar olarak 5 bin tablet bilgisayar hediye ettiklerini duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber