Geri Dön

Sokağa çıkma kısıtlamasında saç ekim merkezine giden gençlere 6 bin lira ceza

Son dakika haberine göre; Sultangazi'de yaşayan 2 kişi, sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen Kadıköy'e saç ektirdikleri merkeze ilaç almaya gidince sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmekten 6 bin 300 lira ceza yedi.

Sokağa çıkma kısıtlamasında saç ekim merkezine giden gençlere 6 bin lira ceza

Sultangazi'de yaşayan K.V. ve U.A., Kadıköy'de bulunan bir saç ekim merkezinde saç ektirdi. İki kişi, iddiaya göre sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen, Sultangazi'ndeki evlerinden çıkarak Kadıköy'de bulunan saç ekim merkezine ilaç almaya gitti. Bu esnada Kadıköy'de görevde bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, K.V. ve U.A'nın içinde bulunduğu 01 SR 679 plakalı otomobili şüphe üzerine durdurdu.

Sokağa çıkma kısıtlamasında saç ekim merkezine giden gençlere 6 bin lira ceza

2 kişinin kimlik kontrolü yapılırken otomobilleri de detaylı bir şekilde arandı. Yapılan kimlik kontrolü ve aramalarda herhangi bir suç unsuruna rastlanılmadı. İki kişinin polise, Kadıköy'de daha önce saç ektirdikleri saç ekim merkezine ilaç almaya gittiklerini söylediği öğrenildi. K.V. ve U.A.'ya sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmekten kişi başı 3 bin 150 TL para cezası kesildi.

Taksici, 22 lira için kadın müşteriye saldırdıBeyoğlu’nda doğum yapan ablasının yanına gitmek için taksiye binen Fas uyruklu genç kadın, 22 lira için taksicinin saldırısına uğradı. Aracın içerisinde kadına tokat atan taksici, dışarıda da yere yatırıp boğazını sıktı. Dehşet anları araç kamerasına saniye saniye yansırken, genç kadının darp raporu alarak şikayetçi olduğu taksici serbest bırakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber