Geri Dön
GündemSon dakika... Bakan Çavuşoğlu'ndan, Babalar Günü paylaşımı!

Son dakika... Bakan Çavuşoğlu'ndan, Babalar Günü paylaşımı!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, memleketi Antalya'nın Alanya ilçesinde kızıyla birlikte ziyaret ettiği babası Mevlüt Çavuşoğlu'nun elini öperek, Babalar Günü'nü kutladı. Bakan Çavuşoğlu, o anlara ait videoyu sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Son dakika... Bakan Çavuşoğlu'ndan, Babalar Günü paylaşımı!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, memleketi Antalya'nın Alanya ilçesindeki Söbüçimen Yaylası'nda babası Osman Çavuşoğlu'nun Babalar Günü'nü kutladı. Kızı İrem Çavuşoğlu'nun da eşlik ettiği Mevlüt Çavuşoğlu, babasının yanına gelip elini öptü. Bakan Çavuşoğlu bu anlarda çekilen bir videoyu 'baba, oğul, torun' mesajıyla sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Görüntüde, oğlu hakkında konuşurken gözleri dolan Osman Çavuşoğlu, onu çok özlediğini söylerken, her cuma kendisini aradığından da bahsetti. Baba Osman Çavuşoğlu omzuna dokunduğu Bakan Çavuşoğlu'na, "Allah sizlere selamet versin. Gönlümde seni tuta tuta yaşıyorum oğlum" diye seslendi. Bakan Çavuşoğlu ise babasına, "Allah sizleri başımızdan eksik etmesin" dedi.

Videonun son bölümünde Bakan Çavuşoğlu'nun kızıyla birlikte çektirdiği bir fotoğraf yer aldı.

Meteoroloji'den İstanbul'a son dakika uyarısıİstanbul'da aniden bastıran sağanak yağış sonrası Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden son dakika uyarı yapıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet