Geri Dön

Son dakika... Beşiktaş'ta elektrik kablolarında patlama

Gelen son dakika haberine göre; Beşiktaş Kadırgalar Caddesi'ndeki yer altı elektrik kablolarında patlama çevrede paniğe neden oldu.

Beşiktaş Kadırgalar Caddesi'ndeki yeraltı elektrik kablolarında patlama meydana geldi. Patlama ve ardından çıkan yangın çevrede paniğe neden olurken, olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri patlama sonrası yeraltı kablolarında çıkan ve yeşillik alana da sıçrayan yangına köpükle müdahale etti. İtfaiyenin çalışmaları sürerken, polis ekipleri şerit çekerek yolu yaya ve araç trafiğine kapattı. Elektrik ekiplerinin akımı kesmesinin ardından yol yeniden trafiğe açıldı.

Son dakika... Beşiktaşta elektrik kablolarında patlama

Son dakika... Beşiktaşta elektrik kablolarında patlama

6 yıldır riskli binada oturanlara belediye “Boşaltın” dedi olaylar çıktıAtaşehir Belediyesi ekipleri, dün sabah polisle birlikte geldiği mahallede 2014 yılından bu yana riskli, çürük raporu bulunan binalarda oturanların, evlerini boşaltmasını istedi. Bina sakinlerinin direnmesi üzerine polisle aralarında kısa süreli arbede yaşandı. Belediye ile yapılan görüşmelerin ardından, binalarda yaşayanların evlerini boşaltmaları için 1 hafta süre verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet