Geri Dön
Gündemİstanbul'da son depremler! AFAD'dan son dakika deprem açıklaması

İstanbul'da son depremler! AFAD'dan son dakika deprem açıklaması

İstanbul'da öğlen saatlerinde meydana gelen 5.8 şiddetindeki depremin ardından artçı depremler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak 23:02'de meydana gelen deprem sonrası vatandaşlar son depremlere ilişkin aramalar yapıyor. İşte AFAD'dan son dakika deprem açıklaması...

İstanbul'da son depremler! AFAD'dan son dakika deprem açıklaması

Türkiye günü deprem haberleriyle geçirdi. Yurdumuzun önemli bölgelerinde meydana gelen depremler sonrası vatandaşlar son depremlere ilişkin araştırmalar yapıyor. Peki bugün nerelerde depremler oldu? İşte dakika dakika 26 Eylül Kandilli Rasathanesi deprem listesi...

İSTANBUL BEŞİK GİBİ SALLANDI!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 13.59'da merkez üssü Marmara Denizi Silivri olan 5,8 büyüklüğünde deprem oldu. Depremin yerin 6,99 kilometre derinliğinde oluştuğu ve Silivri'ye uzaklığının 21,68 kilometre olduğu belirtildi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi de depremin büyüklüğünü 5,7 olarak açıkladı. Deprem, İstanbul ve çevre illerde hissedildi.

26 EYLÜL DEPREMLER LİSTESİ

İSTANBUL'DA BİR DEPREM DAHA! (23:02)

Marmara Denizi, Silivri açıklarında saat 23.02'de 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli, depremin derinliğinin 11 km olduğunu açıkladı.İstanbul'da yeniden hissedilen bir deprem daha meydana geldi.


altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Otomobil bariyerlere saplandıTEM Otoyolu, Ataşehir Bağlantı yolunda şerit değiştirmek isterken orta bariyerlere çarpan otomobilde 2 kişi yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler