Geri Dön

Deprem mi oldu? Ankara'da deprem mi oldu, kaç büyüklüğünde deprem oldu? AFAD - Kandilli 11 Ocak son depremler...

Ankara'da son dakika deprem mi oldu? Deprem haberleri vatandaşların gündemindeki yerini koruyor. Türkiye'nin her yanında sarsıntılar yaşanmaya devam ediyor. Nerede deprem oldu, kaç şiddetinde deprem oldu? soruları araştırılıyor. Deprem Ankara'da meydana gelirken çevre iller de şiddetini hissetti. Son olarak Ankara Kalecik'te 4,5 büyüklüğünde deprem yaşandı. İşte son dakika depremleri...

Deprem mi oldu? Ankara'da deprem mi oldu, kaç büyüklüğünde deprem oldu? AFAD - Kandilli  11 Ocak son depremler...

AFAD ve Kandilli son dakika deprem haberlerini duyurmaya devam ediyor. 'Ankara'da deprem mi oldu?' sorusu en ok araştırılanla arasında bulunuyor. Kandilli son depremler listesinde Ankara Kalecik'te yerin 6.7 kilometre derinliğinde 4,7 büyüklüğünde deprem yaşandığı yer aldı. AFAD ise Ankara'daki depremi 4,5 olarak geçti. 

DEPREM Mİ OLDU?

AFAD, saat 22:53 sıralarında Ankara'nın Kalecik ilçesinde 4,5 büyüklüğünde deprem yaşandığını duyurdu. Kandilli ise söz konusu şiddetli depremin yerin 6.7 kilometre derinliğinde ve 4,7 büyüklüğünde yaşandığını açıkladı.

Ankara Valisi Vasip Şahin, ilde meydana gelen deprem hakkında, '' Şu ana kadar Kalecik Kaymakamlığına ve Valiliğimize intikal eden can ve mal kaybı bulunmamaktadır.'' ifadelerine yer verdi.

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYIN...

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYIN...

20 kilometrelik kovalamacanın ardından ekip aracına çarptıKayseri'nin Talas ilçesinde dur ihtarına uymayan sürücünün otomobili yaklaşık 20 kilometrelik kovalamacanın ardından ekip aracına çarptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet