Geri Dön
GündemSon dakika deprem: Deprem mi oldu? 14 Nisan son depremler AFAD-Kandilli

Son dakika deprem: Deprem mi oldu? 14 Nisan son depremler AFAD-Kandilli

Son depremler ile ilgili haberler yoğun olarak aranıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi ülke genelinde meydana gelen depremleri açıklamayı sürdürüyor. Her an çeşitli bölgelerde şiddetli ve artçı sarsıntılar gerçekleşiyor. Muğla Datça'da üst üste depremler aramaları arttırdı. Peki, son dakika nerede deprem oldu? İşte, AFAD 14 Nisan depremleri...

Son dakika deprem: Deprem mi oldu? 14 Nisan son depremler AFAD-Kandilli

Deprem haberleri gündemde yer alıyor. Son dakika deprem araştırmaları da sık sık yapılıyor. Son depremler listesi Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından anlık olarak açıklanıyor. Muğla Datça'da 5.1 büyüklüğündeki deprem ise bölgede yaşayan vatandaşların aramalarına yansıdı. 

DEPREM Mİ OLDU?

AFAD, 13 Nisan günü saat 23.28'de Ege Denizi'nde Muğla Datça açıklarında 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. Depremin derinliği 2.51 kilometre olarak açıklandı. Aynı bölgede 3,4 şiddetinde bir deprem daha oldu. 

AFAD SON DAKİKA DEPREMLER...

KANDİLLİ SON DAKİKA DEPREMLER...

Emekli maaşını çalan hırsızlar yakalandı! Jandarmaya harçlık vermek istediElazığ'da Cemal Kandemir'in evine girip emekli maaşını çalan 3 kadın, jandarmanın operasyonuyla yakalandı. Kandemir, bulunan parasını teslim eden jandarmaya harçlık vermek istedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet