Geri Dön

Son dakika: ‘Güllü dayı’ çetesine baskın

Son dakika haberine göre; İstanbul Polisi zehir tacirlerine suçüstü yaptı. Beylikdüzü'nde bir ihbarı değerlendiren İstanbul Polisi kolunda bulunan gül dövmesi nedeniyle suç dünyasında "Güllü Dayı" olarak tanınan uyuşturucu satıcısı Mehmet A.'yı (53) yakalamak için harekete geçti. Sivil polisler 10 gün boyunca fiziki takip yaptıkları Mehmet A.'yı kolonyalı mendil şeklinde paketlenmiş 'Marijuanna' adlı uyuşturucuyu satmak isterken suçüstü yakaladı.

Son dakika: ‘Güllü dayı’ çetesine baskın

Sabah'tan Emir Somer'in haberine göre; şüphelinin evine yapılan baskında da suç ortakları Murat O. (32) ve Metin T. (29) de gözaltına alındı. Murat O. camdan uyuşturucu maddeleri atmaya çalıştığı sırada yakalandı. Adliyeye sevk edilen çete üyelerinden Mehmet A. ve Murat O. tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne yerleştirildi. Diğer şüpheli Metin T. ise adli kontrolle serbest bırakıldı.

 

Kuryelikten milyonerliğe uzanan hikaye! Milli Piyango bileti...Antalya’da bir ilaç firmasında kurye olarak çalışırken, Milli Piyango’nun 2017 yılbaşı özel çekilişinde 61 milyon liralık büyük ikramiyenin isabet etiği çeyrek biletlerden birisine sahip olan Murat Tokmak, o gün yaşadıklarını İHA’ya anlattı. Son parasıyla bilet aldığını belirten Tokmak, milyoner olduğunu bilmediği gün olduğu gün “Cebimde 5 lira kalmıştı. İşe gelmiştim ve simit mi yoksa sigaramı alayım diye çok düşündüm. Telefonumdan bileti sorgulayınca 61 milyon lira gördüm ama 61 lira çıktı zannettim. Çünkü öyle bir rakamı hayatımda görmemiştim” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber