Geri Dön
GündemSon dakika: Herkes camlara koştu! Fatih'te panik anları...

Son dakika: Herkes camlara koştu! Fatih'te panik anları...

İstanbul Fatih'te 4 katlı binanın kömürlüğünde çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Bina sakinleri dumandan etkilenmemek için pencerede ekiplerin çalışmasının bitmesini bekledi.

Fatih Cerrahpaşa Mahallesi Davutpaşa Çeşmesi Sokak'ta bulunan 4 katlı binanın kömürlüğünde saat 16.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir sebepten yangın çıktı. Binadan çıkan dumanları görenler durumu itfaiyeye bildirdi.

KISA SÜREDE SÖNDÜRÜLDÜ

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, bina sakinleri dumandan etkilenmemek için pencerelere çıktı. Ekipler kömürlükteki yangını kısa sürede söndürdü.

Son dakika: Herkes camlara koştu Fatihte panik anları...

Binadan çıkan dumanları gören esnaf Veysel Ertürk, "Yan tarafta biz esnafız. Burada bir bağrışma oldu, çocukların koştuklarını gördüm. Hemen buraya geldim. Galiba şahsın biri kömürlüğe sigara atmış. Kömürlük tutuşmuş bacaya kadar çıkmış. İtfaiyeye haber verdik hemen müdahale ettiler. Aşağıdaki kömürlükten dolayı çıktı yangın." diye konuştu.

Yoğunluk isyan ettirdi! Yanımdakiyle 20 santimetre mesafe varİstanbul’da yeni haftada sabah saatlerinde toplu taşıma araçları ve duraklarında yoğunluk yaşandı. Bir yolcu, "Yanımdakiyle aramda 20 santimetre mesafe var" derken seferlerin arttırılmasını istedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet