Geri Dön

Son dakika... İstanbul'da 4 metrelik dalgalar

Gelen son dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul için 'sarı kodlu' fırtına uyarısının ardından Avcılar'da dev dalgalar kıyıyı dövdü. Dalgaların boyu yer yer 4 metreyi buldu.

İstanbul için yapılan şiddetli fırtına uyarıların ardından Avcılar sahilde oluşan dev dalgalar kıyıyı dövdü. Yetkililer tarafından kent için bugün şiddetli fırtına uyarısı yapılmıştı. Yapılan uyarıların ardından fırtına etkisini göstermeye başladı.

 Avcılar Sahil'de oluşan dev dalgalar kıyıyı dövdü. Dalgaların boyu yer yer 4 metreyi bulduğu görüldü. Fırtına etkisi ile denizin rengi de değişti.

SİLİVRİ'DE 3 METRELİK DALGALAR

Silivri'de öğle saatlerinden itibaren etkisini arttıran fırtına ve yağmur nedeniyle sahil boyunda yer yer su birikintileri ve boyu 3 metreyi bulan dalgalar oluştu.

Dalgaların etkisiyle bir balıkçı teknesi batarken, sahilde yürüyüş yapan vatandaşlar zor anlar yaşadı. Ayrıca yağış nedeniyle trafikte zaman zaman yoğunluk yaşandı.

Son dakika... İstanbulda 4 metrelik dalgalar

MARMARA İÇİN 'SARI KODLU' FIRTINA UYARISI 

Meteoroloji, İstanbul'da yüksek kesimlerde 60 kilometreden 120 kilometreye kadar çıkması beklenen kuvvetli rüzgar ve fırtınaya karşı uyarıda bulundu.

Meteoroloji yetkilileri, Marmara için hava durumu raporunu yayınlayarak, kuvvetli rüzgar ve fırtınaya karşı sarı kodlu uyarı yaptı. Meteroloji'nin internet sitesinde yer alan uyarıda şu ifadelere yer verildi: "Güneyli yönlerden kuvvetli rüzgar ve fırtına (60-90 km/sa, yüksek kesimlerde 90-120 km/sa) beklendiğinden ulaşımda aksamalar, soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenmeler, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır."

  • Kuvvetli rüzgar ve fırtınanın yarın gece saat 23.00'e kadar sürmesi bekleniyor.

Son dakika... İstanbulda 4 metrelik dalgalar

 

 

'Bu katliamın hesabını hukuk önünde soracağız'Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Hocalı katliamının hesabını hukuk önünde soracaklarını belirterek, "Hocalı katliamını kınıyor, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum." ifadesini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet