Geri Dön
GündemSon dakika! İstanbul'da sahte koronavirüs ilaçları ele geçirildi

Son dakika! İstanbul'da sahte koronavirüs ilaçları ele geçirildi

İstanbul'da lüks rezidansa yapılan bir operasyonda sahte koronavirüs ilaçları ele geçirildi. 500 bine yakın sahte ilacın ele geçirildiği operasyonun detaylarını CNN Türk muhabiri Tugay Saday aktardı.

Koronavirüs ile mücadelenin sürdüğü günlerde İstanbul'da yapılan operasyonda sahte koronavirüs ilaçları ele geçirildi.

Dikkat çeken operasyonun detaylarını CNN Türk muhabiri Tugay Saday aktardı.

Saday, "Salgınla mücadele devam ederken dolandırıcılar da boş durmadı. Sahtekarlar kiraladıkları lüks rezidanslarda sahte koronavirüs ilaçları imal ettiler. Operasyonla o ilaçlar ele geçirildi. Dolandırıcıların basıldığı ev bir ecza deposu gibiydi. Sahte koronavirüs ilaçları yanında spor yapanların kullandığı ilaçların da sahtesini ürettiler. 4 ayrı noktaya yapılan operasyonda 500 bine yakın sahte ilaç ele geçirildi. İlaçların piyasa değeri yaklaşık 7,5 milyon TL... Operasyonda 4 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin ortak noktası ilkokul mezun olması. Şüphelilerin emniyetteki ifadelerinin alınmasına devam ediliyor." dedi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Samsun'da yolcu otobüsü devrildi! Ölü ve yaralılar varSamsun'un Kavak ilçesinde yolcu otobüsü şarampole yuvarlandı. Kazada 2 kişinin öldüğü, 14 kişinin de yaralandığı bildirildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler